Kontakta Soundofmusic

Vill du kontakta oss? Ge synpunkter, fråga något eller informera oss, maila till red@soundofmusic.nu. Vi försöker att hinna svara på mailen vi får in, ibland kan det dock ta lite tid.

Vi har en mailinglista där medlemmarna får mail varje gång vi uppdaterar sajten. Vi skickar inte vidare din mailadress till någon annan. Vill du sätta upp dig på mailinglistan, maila maillista@soundofmusic.nu.

Vill du nå enskilda skribenter:

Magnus Nygren (fd Olsson) (redaktör) (magnus@soundofmusic.nu)
Mats Gustafsson (mats@soundofmusic.nu)
Jens Holmberg (jens@soundofmusic.nu)
Mattias Jonsson (mattias@soundofmusic.nu)
Martin PM Jönsson (pm@soundofmusic.nu)
Thomas Millroth (thomas.millroth@swipnet.se)
Tobias Norström (tobias@soundofmusic.nu)
Johan Redin (johan@soundofmusic.nu)
Sven Rånlund (sven@soundofmusic.nu)
Övriga (red@soundofmusic.nu)

Du kan även nå oss, och skicka skivor, via vanlig post:

Soundofmusic
c/o Nygren
Aklejavägen 25
125 55 Älvsjö

Soundofmusic
c/o Rånlund
Vargögatan 4 A
414 67 Göteborg

In English:

Do you want to come in contact with Soundofmusic, ask us something or inform us on specific issues, email us at red@soundofmusic.nu. We try to answer all the incoming emails. We have a mailinglist were we inform the members of updates on the site. If you want to join, mail maillista@soundofmusic.nu. We don’t give the address to a third part.

Our snailmail address:
Soundofmusic
c/o Nygren
Aklejavägen 25
SE-125 55 Älvsjö
Sweden

Youtube: Lard Free 1971

Årets texter

2014
Missat något? Vi recenserade över 160 skivor under första halvåret. Plus artiklar, spellistor, radio, konsertrecensioner... nu är allt samlat här.

Youtube: Colett Magny