Kontakta Soundofmusic

Vill du kontakta oss? Ge synpunkter, fråga något eller informera oss, maila till red@soundofmusic.nu.

Vill du nå enskilda skribenter:

Joacim Nyberg (redaktör) (joacim@soundofmusic.nu)
Jens Holmberg (jens@soundofmusic.nu)
Mattias Jonsson (mattias@soundofmusic.nu)
Martin PM Jönsson (pm@soundofmusic.nu)
Thomas Millroth (thomas.millroth@swipnet.se)
Magnus Nygren (magnus@soundofmusic.nu)
Johan Redin (johan@soundofmusic.nu)
Sven Rånlund (sven@soundofmusic.nu)
Kristoffer Westin (kristoffer@soundofmusic.nu)
Elena Wolay (red@soundofmusic.nu)
Övriga (red@soundofmusic.nu)

Du kan även nå oss, och skicka skivor, via vanlig post:

Soundofmusic
c/o Joacim Nyberg
Röntgenvägen 1, lgh 2411
141 52 Huddinge

Soundofmusic
c/o Rånlund
Vargögatan 4 A
414 67 Göteborg

In English:

Do you want to come in contact with Soundofmusic, ask us something or inform us on specific issues, email us at red@soundofmusic.nu. We try to answer all the incoming emails. We have a mailinglist were we inform the members of updates on the site. If you want to join, mail maillista@soundofmusic.nu. We don’t give the address to a third part.

Our snailmail address:
Soundofmusic
c/o Joacim Nyberg
Röntgenvägen 1, lgh 2411
SE-14152 Huddinge
Sweden

Youtube: Zut un feu rouge

Spellista: Don Cherrys 70-tal

Cherry

Youtube: Beb Guérin Quintet